قشم
معرفي هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراكز اقامتي ايران

معرفي سواحل زيباي قشم

سواحل قشم با مساحتي تقريبا به ۱۵۰۰ كيلومتر مربع, بيشترين كرانه‌ها, سواحل را در ميان جزيره هاي خليج فارس به خود اختصاص داده است. سواحل زيتون, جزاير ناز, سيمين, سوزا, شيب‌دراز, مسن, سلخ و دوستكو از جاذبه هاي ديدني سواحل جزيره قشم به شمار مي آيد. از ويژگي‌ هاي سواحل جزيره قشم , متنوع بودن ساحل هاي صخره‌اي, ماسه‌اي, گلي و سواحل جنگلهاي حرا جزيره مي باشد كه اين نوع خصوصيات به‌ صورت يك جا در كمتر جزيره‌اي ديده مي‌شود. از ديگر سواحل جزيره قشم, سواحل شني و ماسه‌ اي نقره‌ فام و سيمين براق مي باشد. متنوع بودن ساحل صخره‌ اي ريگو كه به ساحل لاك‌ پشت‌ها نيز معروف مي باشد از سواحل ديگر زيباي جزيره قشم مي باشد كه لاك‌ پشت‌ها در اين ناحيه براي نفس‌ گيري و تغذيه به روي آب مي‌ روند. در سفرتان به قشم امكان اين را خواهيد داشت تا به تماشاي اين ساحل برويد و لذت ببريد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ديپلمات قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.       

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري كوه ها و تنديس هاي قشم

در جزيره قشم كوه هاي كم ارتفاع و شگفت انگيز بسياري وجود دارد كه از تحولات دوراني و فروكش آب و بيرون آمدن كوه ها و تنديس ها از دل آب حكايت مي كند و سطح كوه ها و تنديس هارا لايه هاي مرجاني، اسفنجي و دو كفه اي ها پوشانده اند كه اين امر موجب حفاظت خاك هاي نرم شيست و مارن زير سطح مرجاني شده است.در اثر فعل و انفعالات طبيعي، وزش باد، طوفان هاي باران زا، نمادها و تنديس هاي ديدني و زيبايي در سراسر جزيره پديد آمده است كه جزيره قشم و جزاير اطراف آن را از ديگر جزاير خليج فارس متمايز و شگفت انگيز مي نمايد اين مجسمه هاي طبيعي را در شكل هاي گوناگون و عجيب در سراسر جزيره مي توان مشاهده كرد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل بهشت قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آرش قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.     

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري دلفين‌هاي خليج فارس قشم

دلفينهاي آبهاي بين جزيره قشم و جزيره هنگام هر ساله گردشگران زيادي را به جزيره قشم جذب مي‌كنند ديدن دلفين‌هاي خليج فارس باشكوه و همراهي و بازي مهيج آنها در كنار قايق بازديدكنندگان شور وشوق وصف ناپذيري به بينندگان مي‌دهد.به هر حال اين همه استقبال از دلفين‌هاي خليج فارس كه در دل خليج هميشه فارس قرار دارد بي سبب نيست و علاوه بر خدمات رساني مناسبي كه در قشم به گردشگران ارائه مي‌شود، جاذبه‌هاي بي نظير طبيعي آن به اضافه آب و هواي دلنشينش در نوروز، همه و همه دست به دست هم داده تا قشم را به ميعادگاه گردشگران نوروزي تبديل كند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آپادانا قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ساحل طلايي قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري غار نمكي قشم

رگه‌هاي سفيد نمك بر بدنه كوه غار نمكي از دور منظره اي جالب و ديدني را نمايان مي‌سازد.فاصله دهانه غارهاي نمك از جاده همجوار ساحل دريا حدود 2 كيلومتر است كه بهتر است با پاي پياده پيموده شود.درون غار به ويژه در اعماق غار نمكي ، تاريك است و براي مشاهده استالاكيت‌هاي بلورين نمك نياز به چراغ قوه پرنور است و سقف غارها را قنديل‌هاي مرمرين و بلورين در اشكال مختلف پوشش داده اند و منظره اي بينظير به وجود آورده.جريان آب نمك در كف غار نيز از منظره‌هاي دلپذير غارهاي نمكي جزيره قشم است.رطوبت هواي جزيره و نفوذ آب در غارها سبب فروچكيدن آب نمك اشباع شده بر بدنه قنديل‌ها مي‌شود و شكل آن را پيوسته تغيير مي‌دهد يا قنديل‌هاي جديد مي‌سازد.باقي ماندن و تنفس در داخل غار نمكدان مي‌تواند به بهبود بيماران مبتلا به آسم و ناراحتي‌هاي تنفسي كمك كند. ارزش ديدن مسير غار نمكدان و محيط اطراف غار نمكي همراه با تسهيلات جهانگردي لازم به حدي است كه بخش اعظم نياز ايرانيان و خارجيان شيفته به ديدار از مناطق ديدني منحصر به فرد كره زمين را برآورده مي‌نمايد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ارم قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل كيميا 4 قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري جنگل دريايي حرا قشم

درختان حرا كه نام علمي ‌آن به حكيم و فيلسوف ايراني ابو علي سينا نسبت داده مي‌شود كه درختاني در اندازه‌هاي 3 تا 6 متر با شاخ و برگ سبز روشن هستند.حرا درختي است شورزي و هنگام مد آب دريا تا قسمت برگان سبز در آب مي‌رود و با خاصيت تصفيه اي كه در پوست اين درخت وجود دارد، بخش شيرين آب دريا را جذب و نمك آن را دفع مي‌كند. بخش جزر و مدي حرا زيستگاه مطلوبي براي نرم تنان، سخت پوستان و ماهيان پديد آورده است كه منبع غذايي مهمي‌براي ماهيان و پرندگان وحشي هستند.ديدار ازجنگل حرا خاطره اي به ياد ماندني در اذهان دوستداران طبيعت، آب، هوا، درخت و پرندگان و سكوت استثنايي باقي مي‌گذارد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل خليج فارس قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ايرمان قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري لاك پشت‌هاي پوزه عقابي قشم


از ميان 7 نوع لاك پشت دريايي شناخته شده درآب‌هاي كره خاكي، 5 نوع به خليج فارس و درياي عمان ورود پيدا مي كنند. به علت بهره برداري انساني در سراسر دنيا جمعيت لاك پشت‌هاي پوزه عقابي را به شدت كاهش داده است.از آنجايي‌كه يكي از مهمترين علل نابودي جانوران در جهان تخريب محل زندگي است، ،اداره كل گردشگري، ميراث فرهنگي و صنايع دستي سازمان منطقه آزاد قشم براي حفظ زيستگاه لاك پشت‌هاي پوزه عقابي در يك اقدام فوري و ضربتي 25 كيلومتر از ساحل جنوبي را به عرض 125 متر از خط مد دريا به طرف ساحل در چهارچوب قوانين مناطق آزاد، منطقه حفاظت شده اعلام كرد و هرساله با حمايت مالي اين سازمان و جامعه محلي روستاي شيب دراز، پروژه حفاظت و نگهداري از تخم لاك پشتهايي كه براي تخم گذاري به ساحل شيب دراز مي‌آيند اجرا مي‌شود. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي قشم به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر قشم استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل قشم هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر قشم را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۰ | hotelgard

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان