كيش
معرفي هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراكز اقامتي ايران

خانه مردم‌شناسي بوميان كيش

خانه مردم‌شناسي بوميان كيش، حدود ۲۰۰ سال قدمت دارد و با سبك معماري كاملا بومي، در يكي از محله‌هاي قديمي كيش ساخته شده است. خانه مردم‌شناسي به يكي از شخصيت‌هاي معروف و محبوب كيش به نام حاج عبدالله‌بن‌شاهين تعلق داشته و از سال ۹۳ به خانه مردم‌شناسي تبديل شده است.  در خانه مردم‌شناسي تاريخي مي‌توانيد سبك كار و زندگي بوميان در دوران‌ گذشته را ببينيد و با ابزار و وسايل قديمي‌اي كه از آن‌ها براي ماهيگيري، پخت‌وپز، نگهداري و تهيه خرما و… استفاده مي‌شد آشنا شويد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پانيذ كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آرا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

دوچرخه سواري در كيش

يكي از تفريحاتي كه در كيش نبايد از دست بدهيد، دوچرخه‌سواري دور جزيره‌ است. طول مسير دوچرخه‌سواري حدود ۷۵ كيلومتر است كه به موازات جاده ساحلي ساخته شده. مسير دوچرخه‌سواري در بخش‌هاي مختلف جزيره مثل اسكله تفريحي، بازار مرجان، كشتي يوناني و… ايستگاه‌هايي دارد و شما مي‌توانيد با ارائه كارت شناسايي دوچرخه‌ اجاره كنيد. در اين ايستگاه‌ها مي‌توانيد اسكوتر و دوچرخه برقي هم كرايه كنيد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل تماشا كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آبادگران كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

لذت رانندگي و هيجان در مجموعه پارس سافاري كيش

مجموعه ورزشي-تفريحي-توريستي پارس سافاري كيش ده‌ها نوع تفريح براي سنين مختلف فراهم كرده است كه اگر اهل تفريحات هيجان‌انگيز و متفاوت باشيد از رفتن به مجموعه پارس سافاري لذت خواهيد برد. در تور سافاري كيش با خودروي لندكروز سرعت و گشت‌وگذاري هيجان‌انگيز را در صحرا تجربه خواهيد كرد. كساني هم كه هيجان را دوست ندارند و تفريحات آرام را ترجيح مي‌دهند مي‌توانند در تور شترسواري مجموعه ثبت‌نام كنند و در محيطي بياباني شترسواري كرده، عكس بگيرند و خودشان را در فضايي متفاوت قرار دهند. موتورسواري و كارتينگ هم از تفريحات ديگري است كه در مجموعه پارس سافاري مي‌توانيد تجربه‌شان كنيد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پارسيان كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آنا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري شهر زير زميني كاريز كيش

شهر زير زميني كاريز در فاز يك خود به قسمت هاي مختلف از جمله غرفه هاي صنايع دستي ايران و جهان، رستوران سنتي و جديد، موزه سالن آمفي تئاتر سالن كنفرانس، گالري هاي هنري تقسيم و قابل بهره برداري خواهد بود. شهر كاريز در عمق 16 متري زير زمين قرار دارد. سقف شهر زير زميني كاريز هشت متر ارتفاع و بيشتر سقف شهر زير زميني كاريز مملو از سنگواره ، صدف و مرجان هايي است كه با نظر كارشناسي 270 تا 570 ميليون سال قدمت دارد و تك تك آن شناسايي و داراي شناسنامه رسمي است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل جام جم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سيمرغ كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.       

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري قنات كيش

قنات كيش بيش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد و آب شيرين قابل شرب ساكنان جزيره را تامين مي‌كرده، قنات كيش از نظر طول رشته قنات و يا عمق چاه‌ها قابل مقايسه با قنات‌هاى ديگر نقاط ايران نيست‌، اما با توجه به شيب بسيار كم جزيره‌، چگونگى هدايت آب‌هاى زيرزمينى به سطح زمين در كيش بسيار مهم بوده و نشان مى‌دهد كه در زمان خود از پيشرفته‌ترين روش‌ها براى حفر قنات استفاده مى‌كردند.امروزه مجموعه قنات با تغيير كاربري به يك شهر زير‌زميني شگفت‌انگيز بدل شده كه بيش از ۱۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد و اكنون كاريز كيش خوانده مي‌شود.كارگزاران با تجربه زحمت تمام طراحي ها را كشيده و مي كوشند تا در پروژه بازسازي قنات كيش (كاريزكيش) ضمن حفظ بافت تاريخي قنات كاربري هاي جديدي از اين شهر زير زميني بدست آورند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل لوتوس كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل سارا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري رويال راك كيش

رويال راك كيش مجموعه اي از چند صخره گرانيتي بزرگ و كوچك است كه در اسفند ماه سال ۱۳۸۷ پس از به گل نشستن بارج حامل صخره هاي گرانيتي كه توسط يدك كش بلژيكي بنام سي رويال از عمان به بحرين حمل مي گرديد و در مسير خود دچار طوفان شده و به سواحل آرام جزيره كيش پناه آورده بود به درون آب ريخته شد . رويال راك بسيار سريعتر از آنچه متوقع بود تبديل به زيستگاه بسيار زيبائي گرديد و به دليل بستر شني منطقه كه عاري از هرگونه پناهگاه براي آبزيان است . مكاني بسيار مساعد براي جذب انواع ماهي و ديگر آبزيان گرديد . شايد بتوان از رويال راك به عنوان نخستين زيستگاه مصنوعي منطقه ياد كرد. عمق رويال راك در حدود ۱۲ متر است و در رويال راك مي توان انواع گونه ماهيان منجمله خفاش ماهيان . تن ماهيان . انواع سرخو . گيش . دلقك ماهي . دامسل . سفره ماهي . اژدر ماهيان . طوطي ماهي . هامور . فرشته ماهي و دسته هاي باراكودا را مشاهده كرد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل گراند كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آريان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري درخت سبز كيش

درخت سبز، كهنسال‌ترين درخت لور يا انجير همان انجير معبد در جزيره كيش است و چيزي بين ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد، درختان انجير معابد، در ابتدا تنه است، ولي با رشد درخت، شاخه هاي آن به سمت زمين آويزان مي شوند و بعد از مدتي در آن فرو مي روند كه خود به تنه تبديل مي شوند. اين روند آن قدر ادامه مي يابد تا يك درخت با چندين ساقه به هم پيچيده و پيوسته در داخل زمين بوجود مي آيد.شاخه هاي درخت سبز ، گره هايي با نخ يا پارچه زده شده است كه در اول درخت سبز را به نوعي مقدس مي نماياند. گروهي از مردم معتقدند كه درخت سبز انرژي هاي خوبي دارد و به همين دليل به قصد برآورده شدن نيازشان نخ ها و پارچه‌هايي به سرسبزي محوطه ، آلاچيق ها و نرده‌هاي چوبي و پياده‌روهاي اين مجموعه، باربيكيو ها و صندليهايي با طراحي جالب مجموعه درخت سبز كيش را زيبا ساخته است. اما يكي از عواملي كه گردشگران جزيره كيش را به اين نقطه مي‌كشاند، هيبت افسانه‌اي درخت سبز است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل سورينت صدف كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل صدف كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.   

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري پارك ساحلي مرجان كيش

پارك ساحلي مرجان كه در مجاورت بازار مرجان واقع شده، يكي از زيباترين مراكز ديدني كيش است كه بازار مرجان را به دريا ارتباط مي دهد. بسياري از مسافران و ساكنين جزيره اوقات تفريحي خود را در كنار پارك ساحلي مرجان گذرانده و از مناظر زيباي ساحلي كيش لذت مي برند.آلاچيق ها و محوطه سازي جذاب پارك ساحلي مرجان فرصت مناسبي را براي شما بوجود مي آورد كه فارغ از هياهوي بازار به ديدار دريا و چشم انداز هاي زيباي طبيعت اطراف برويد و در طول اقامت خود در جزيره كيش از پارك ساحلي مرجان كه داراي ساحلي بسيار زلال و شفاف مي باشد ديدن كنيد و عكسهاي به ياد ماندني بگيريد.علاوه بر اين تماشاي طلوع آفتاب از پارك ساحلي مرجان، خاطره اي فراموش نشدني است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آراميس كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل گاردنيا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.    

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

معرفي زيبايي هاي بي نظير پارك دلفين كيش

پارك دلفين يا دلفيناريوم يكي از زيباترين پارك هاي تفريحي منطقه خاورميانه در مساحتي بيش از يك ميليون مترمربع با سرمايه گذاري بخش خصوصي ساخته شده است . تماشاي پارك دلفين زيبا با بيش از هزاران نخل و گونه هاي گياهي متنوع ديگر و نمايش ديدني دلفين ها، شيرهاي دريايي و گرازهاي دريايي براي هر گردشگري جذاب است . پارك دلفين با اجراي طرح هايي مانند جنگل باران هاي مصنوعي، كوه آتشفشان، دنياي اركيده، باغ پروانه ها و رستوران هاي منحصر به فرد توسعه بيشتري مي يابد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ارم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هليا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.  

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

لذت گشت و گذار با كشتي هاي تفريحي كيش

گشت و گذار در آبهاي نيلگون خليج فارس با كشتي هاي تفريحي يكي ديگر از تفريحات جزيره كيش مي باشد. كشتي هاي تفريحي شبانه، كشتي هاي آكواريوم و قايقهاي كف شيشه ايي علاقه مندان را به اين گشت ها مي برند.گشت دريايي كشتي هاي تفريحي شبانه در آب هاي اطراف جزيره كيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت يك بامداد در سانس هاي دو ساعته ادامه دارد. اين گشت ها به همراه پذيرايي از مهمانان، سرو شام در رستوران كشتي همراه با موزيك زنده، جنگ شادي، برنامه هاي شاد و مهيج، قرعه كشي و اهداي جوايز مي باشد.آب هاي اطراف جزيره كيش محل زندگي انواع موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهي هاي تزئيني و خوراكي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و … است. با كشتي هاي آكواريوم و قايقهاي كف شيشه اي تماشاي اين زيبايي ها امكان پذير است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل سورينت مريم كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل فلامينگو كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

تجربه هيجان انگيز غواصي در آبهاي جزيره كيش

جزيره كيش از نظر محيط زيست طبيعي، يكي از بكرترين مناطق خليج فارس بوده و بجرات مي‌توان گفت كه ريف‌هاي مرجاني شرق جزيره كيش از غني ترين و زيبا ترين مناطق و مساعد ترين سايت‌هاي غواصي در كشورمان را در برگرفته است. پوشش مرجاني اين جزيره در سواحل شرقي آن واقع گرديده كه هرساله مورد بازديد بسياري از علاقه مندان غواصي قرار مي‌گيرد. غواصي در كيش در تمامي طول سال امكانپذير بوده و سايت‌هاي كم عمق اين جزيره براي غواصي تمامي افراد و حتي اشخاص مبتدي بسيار مناسب است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ايران كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شايگان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

لذت تفريح در فلاي برد جزيره كيش

فلاي بورد (Flyboard) وسيله است كه با اتصال به يك جت اسكي شخص را بر روي هوا معلق نگه مي دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حركات نمايشي را مي دهد. فلاي بوردابتدا در مسابقات جهاني جت اسكي در چين در سال 2011 معرفي شد و به طور رسمي از ماه مي سال 2012 در دسترس عموم قرار گرفت.با فلاي برد ورزشي تفريحي-آبي مي توان در بالاي سطح آب تا ارتفاع 12 متر آزادانه پرواز كرد و با شيرجه به داخل آب و بيرون آمدن نمايشهاي جذاب و چشمگيري را خلق كرد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل داريوش كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارميدا كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

جاذبه هاي گردشگري جزيره لاك‌پشت ‌هاي كيش

ساخت جزيره لاك‌پشت ها طرحي مشابه ديزني‌لند با عنوان “لاكي‌آيلند” در جزيره كيش آغاز شده است. در ساخت جزيره لاك‌پشت ‌ها از ظرفيت‌ها و فرهنگ بومي بهره گرفته شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل مارينا كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارميس كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.   

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

معرفي منطقه تفريحي پارك آهوان جزيره كيش

امكان مشاهده آهوي زيباي ايراني ، از فاصله نزديك كه در سطح جزيره آزادانه در حال زيست است يكي ديگر از جاذبه هاي گردشگري كيش است.در سال 1363 تعداد 30 راس آهو براي حمايت از تكثير آهوي ايراني و افزودن جذابيت هاي جزيره با همكاري سازمان حفاظت محيط زيست از جزيره خارك به كيش منتقل گرديد و اكنون در بيشتر مناطق خصوصاً در شرق و جنوب جزيره به صورت گله هاي پراكنده ديده مي شوند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل بين المللي كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شايان كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

لذت رانندگي در جاده جهان كيش

جاده جهان همچون حلقه ايي نگين زيباي جزيره كيش را دربرگرفته است. جاده جهان به صورت يك جاده كمربندي دورتادور جزيره امكان ارتباط با طبيعت بكر كيش را فراهم آورده و دوستداران مناظر طبيعي مي‌توانند چشم اندازهايي از دريا، ساحل، پوشش گياهي و حيات جانوري متنوع جزيره را در سراسر طول جاده جهان مشاهده كنند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ترنج كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ترنج هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

لذت غذا دادن به ماهيها در كيش

جزيره كيش به علت قرار گرفتن در آبهاي آزاد از نظر ماهي تنوع زيادي دارد. ماهي‌ها و ديگر آبزيان موجود در سواحل كيش، استثنايي‌ترين ويژگي جزيره  كيش به شمار مي‌روند. ماهي‌هاي تزييني و بسيار زيبا كه در آب‌هاي حاشيه كيش غوطه‌ور هستند و وجودشان را از تماشاگران پنهان نمي‌كنند از جاذبه‌هاي استثنايي كيش به حساب مي‌آيند و مي‌تواند مسافران را ساعت‌ها سرگرم كنند.يكي از تفريحات مسافران كيش غذا دادن به ماهيهاي جزيره ميباشد. در محل اسكله تفريحي يا اسكله پارك مرجان يا هرجاي ساحل كيش كافي است چند تيكه نان در آب بياندازيد تا انواع و اقسام ماهي هاي رنگارنگ را دور خود ببينيد.كمتر نقاطى را در دنيا مي‌توان يافت كه از لحاظ طبيعى اين قدر ديدنى باشند. كف دريا به دليل شفافيت و زلالى آب تا عمق چند مترى قابل مشاهده است و به صورت آكواريوم طبيعى درآمده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي كيش به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كيش استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل كيش هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كيش را نيز به همراه دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۰۹ | hotelgard

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان